Wycieczka autokarowa do Inwałdu.

Trasa wycieczki: Poręba Wielka – Inwałd (80 km. około 1,5 godziny)
Koszt autokaru 40 osobowego około 800,00 zl + ewentualne parkingi

Czas trwania wycieczki: około 9 godzin.

Inwałd – wieś położona w województwie małopolskim, w powiecie wadowickim gminie Andrychów. Znajduje się tutaj jedno ze stanowisk Skałek Andrychowskich.

Plan wycieczki:

Zwiedzanie Parku Dinozaurów i Rozrywki Dinolandia w Inwałdzie – w parku tym mieszka ponad 50 różnej wielkości dinozaurów. Znajdują się w nim również pterozaury, ichtiozaury i wiele innych prehistorycznych stworzeń. Jest to jedyna w Europie kolekcja dinozaurów, pochodząca ze Stanów Zjednoczonych. W Dinolandii znajdują się również dwie ścieżki do minigolfa, pola do gry w petanque, ściana wspinaczkowa oraz trasy zjazdów tyrolskich Crazy Tyrol. Najmłodsi goście mogą dodatkowo skorzystać z parku linowego dla dzieci, placu zabaw oraz wejść do Jaskini Tajemnic. Na młodych odkrywców czeka na plaży ukryty szkielet pewnego dinozaura.
Wycieczki szkolne: przewodnicy oprowadzą po praku, mogą też przeprowadzić zajęcia edukacyjne na świeżym powietrzu. W czasie wolnym chętni będą mogli skorzystać z ogólnodostępnych lub dodatkowych atrakcji: parku linowego dla dzieci, placu zabaw, minigolfa, petanque lub Jaskinii Tajemnic.
Kontakt, rezerwacja, informacje: tel. 33 870 31 13 www.dinolandia.pl

UWAGA:
Przy okazji wycieczki do Inwałdu mozna zwiedzić (do wyboru):
Park Miniatur „Świat Marzeń” – podczas międzykontynentalnej podróży przez Australię, Grecję, Włochy, Polskę, Chiny, Francję, Meksyk można podziwiać miniaturowe budowle charakterystyczne dla każdego z tych państw. W ciągu zaledwie jednego dnia można stanąć pod Wieżą Eiffla, na Placu Św. Piotra, przy posągach Moai, Pod Bramą Brandenburską, przy gondoli cumujacej w kanale wodnym otaczającym Plac Świętego Marka czy koło Muru Chińskiego. Większość miniatur, których jest ponad 50 wykonanych zostało w skali 1:25. Plac i Bazylika Św. Piotra jest wykonana w skali 1:15, a kompleks wenecki – Plac Św. Marka, Bazylika Św. Marka, Dzwonnica Św. Marka w skali 1:10
Kontakt, rezerwacja i informacje: tel. 33 87 57 320, 696 080 944 www.parkminiatur.com