Zapraszamy do Nas

Drodzy Nauczyciele i Rodzice. Jesteśmy odpowiednio przygotowani do pracy w obowiązującym reżimie sanitarnym. Zapraszamy więc wszystkich chętnych i spragnionych wrażeń do Poręby Wielkiej. Zapewniamy bezpieczny pobyt dzieci i młodzieży w naszej placówce podczas tego trudnego dla nas czasu. Stosujemy się do wytycznych GIS, MZ i MEN. Na bieżąco reagujemy na wszelkie pojawiające się zmiany.

Nasza kadra to wykwalifikowani nauczyciele, pedagodzy o różnych specjalnościach, ale przede wszystkim są to pasjonaci aktywnego spędzania czasu. Każdy wnosi coś szczególnego, wyjątkowego. Co nas łączy? Każdy posiada szereg niezbędnych uprawnień i kwalifikacji do organizowania i prowadzenia zajęć. Dobrze działający zespół tworzą miłośnicy przyrody, aktywnych form rekreacji i sportu, osób, które cały czas chcą się doskonalić i rozwijać. Nasza kadra składa się z instruktorów: tańca, narciarstwa, tenisa ziemnego, pływania, strzelectwa sportowego, wspinaczki,turystyki kwalifikowanej, ratowników wodnych, animatorów czasu wolnego i wielu innych, gdzie każdy realizuje to, co robi najlepiej. Jesteśmy zespołem, który wzajemnie się uzupełnia.

Zapewniamy ciekawe zajęcia, nie zabraknie gier, zabaw, konkursów, zajęć sportowych, relaksu w basenie oraz jacuzzi. W swojej ofercie wprowadziliśmy mnóstwo dodatkowych zajęć oraz atrakcji. Gwarantujemy świetną zabawę, połączoną z edukacją, sportem, integracją. Z nami zawsze bezpiecznie. Cały ośrodek jest ogrodzony, monitorowany i strzeżony. Posiadamy również opiekę medyczna (pielęgniarka pełniąca dyżury podczas trwania turnusu), dodatkowo cała kadra pedagogiczna została przeszkolona z zakresu udzielania pierwszej pomocy. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz terminami turnusów. Czekamy na Was, do zobaczenia.